• De scherpste prijzen
  • Ruim 20 jaar ervaring
  • Breed assortiment
  • Eigen studio
  • Snelle levertijden

Klantenservice

In de klantenservice worden ál uw vragen beantwoord. Allereerst leert u meer over ons onder het kopje (hoe kan het ook anders) ‘Over Diebels Relatiegeschenken’. Ook vindt u in het linkermenu onze contactgegevens, locatie en routebeschrijving. Heeft u een vraag, bekijk dan onze uitgebreide F.A.Q, hier zijn de meeste veel gestelde vragen vast voor u beantwoord.

Twan
Sales medewerker
twan@diebels.nl
Dianne
Sales medewerkster
dianne@diebels.nl
Johanna
Administratief medewerkster

Frederique
Sales medewerkster
frederique@diebels.nl
Kjell
Online marketeer
kjell@diebels.nl
Michel
Online marketeer
michel@diebels.nl
Barbara
Grafisch vormgeefster
barbara@diebels.nl
Anneloes
Sales medewerker
anneloes@diebels.nl